הליך גישור

יתרונות הליך גישור מקצועי
מטרתו של הליך גישור משפחתי הינה לסיים את מערכת היחסים בין בני זוג נשואים באופן מכובד וידידותי ככל האפשר. 
הליך הגישור מאפשר לכל אחד מבני הזוג לטעון את טענותיו ולהציג את עמדתו במגוון הנושאים העומדים על הפרק – חלוקת רכוש, תשלום מזונות והסדרת משמורת על הילדים והסדרי ראייה – בצורה ראויה מבלי להפוך את ההליך למכוער ורווי השמצות. 
ההליך מתנהל מחוץ לכותלי בית המשפט, מה שמונע את הסחבת המשפטית, העלולה להימשך חודשים ולעתים אף שנים, חוסך לבני הזוג הוצאות כספיות אדירות ובעיקר מאפשר להם להגיע להסכמות בעצמם, לרוב יעילות וראויות יותר, ללא התערבות חיצונית. 
המטרה היא ליצור הבנה של כל אחד מבני הזוג לצרכים, הרצונות והיכולות של האחר, ע"מ להגיע להסכם גירושין בו כל אחד יוצא עם תחושת סיפוק. במידה וישנם ילדים משותפים, הליך הגישור חוסך מהם את הטראומה הקשה וקונפליקט הנאמנות הנובעים בהכרח מהליך גירושין רווי הכפשות והאשמות, ומאפשר להם לחוות סוג של שקט נפשי ולהשלים עם גירושי ההורים. 
חשוב לציין כי לא אחת הליך גישור הוביל לשלום בית בין בני הזוג והוריד את נושא הגירושין מהפרק – בדרך לחיי משפחה בריאים ומאושרים יותר.
הליך הגישור מנוהל ע"י צד שלישי המוסמך לגישור, לרוב עורך דין, באופן דיסקרטי, ניטרלי, נטול פניות וללא משוא פנים. 
שני הצדדים מגיעים אל ההליך מרצונם החופשי, מתוך מטרה לסיים את יחסיהם באופן שלא יפגע בהם או בילדיהם, ואף יאפשר להם לקיים את התא המשפחתי, גם אם בצורה אחרת, לאחר הגירושין.

עוה"ד גלובמן-קרט דורין – הליך גישור מקצועי ואפקטיבי
עוה"ד גלובמן-קרט דורין הינה מגשרת מוסמכת המעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון עשיר ופרקטיקה מגוונת בתחום דיני משפחה וגישור. 
ניסיונה הרב בניהול תיקי גירושין הביא אותה למסקנה שאפשר וצריך לעשות את הדברים בצורה אחרת, ולצד המשך עבודתה בייצוג לקוחות בפני בית המשפט במקרי גירושין, החלה לעבוד כמגשרת. בין מגוון הנושאים בהם עוסקת עוה"ד גלובמן-קרט בעת הליך גישור ניתן למצוא:

• הסדרת חלוקת הרכוש – במהלך חייהם המשותפים, צברו באופן טבעי בני הזוג רכוש משותף, בדגש על נדל"ן. יש להסדיר את האופן בו יתחלק הרכוש בין בני הזוג לאחר הגירושין. 

• משמורת והסדרי ראייה – נושא מגוריהם הקבועים של הילדים הינו אחד מסלעי המחלוקת העיקריים בין ההורים, והליך גישור מאפשר לפרק את הסלע הזה לאט לאט, ולהגיע להסכמות בדבר משמורת והסדרי ראייה, כמו גם קביעת מקום מגוריו של ההורה הלא משמורן ע"מ שהוא יוכל ליהנות מזמן איכות עם ילדיו ללא צורך לטלטל אותם ברחבי הארץ.

• תשלום מזונות – תשלום המזונות גם הוא מהווה סלע מחלוקת רציני. לא מעט הליכי גישור עומדים למבחן רציני המצריך סבלנות ויכולת להבליג כאשר מגיעים להתדיין על נושא זה. גם כאן, הליך גישור יכול לאפשר לבני הזוג להבין כל אחד את צרכי האחר והאפשרויות העומדות בפניו, כמו גם את צרכי הילדים, ולהגיע להסכמות מתוך כבוד והבנה.

• ועוד

חשוב להדגיש כי לאחר השלמתו של ההליך הגישור והגעה להסכמות המקובלות על שני בני הזוג, יש לאשר את ההסכם בפני בית המשפט לענייני משפחה.

שירות משפטי מקצועי ואישי
עוה"ד גלובמן-קרט דורין ניהלה הליכי גישור רבים ומוצלחים לאורך שנות עבודתה הרבות בתחום. 
יצירתיותה הרבה, מחשבתה הגמישה ורגישותה הרבה לכל אחד מבני הזוג, ללא משוא פנים וללא העדפת צד אחד על פני האחר, אפשרו לרבים וטובים מלקוחותיה לסיים את מערכת היחסים ביניהם בצורה מכבדת, מכובדת ואפילו ידידותית, מבלי לפגוע, להכפיש ולהאשים את האחר. 
עוה"ד גלובמן-קרט נמנית על השורה הראשונה של עוה"ד לענייני משפחה בישראל, ויכולותיה המקצועיות המוכחות הקנו לה שם כעו"ד מקצועית, ישרה ואחראית, העושה את עבודתה נאמנה. התקשרו עוד היום ונלווה אתכם בהליך הגישור. נשמח לשמוע מכם.